.

Tiande

S ČÍM NÁM PRODUKTY TIANDE POMÁHAJÍ ?

 • Bolesti zad, svalů a kloubů, modřiny, natažené svaly
 • Oteklé a těžké nohy, křečové žíly
 • Podpora otěhotnění, bolestivá menstruace
 • Gynekologické problémy, menopauza, intimita
 • Detoxikace, očista organismu, imunita, alergie
 • Migréna, rýma, kašel, teplota, nachlazení
 • Padání vlasů, lupy, seborea, mastné vlasy
 • Ekzémy, lupénka, opary, koutky
 • Akné, pigmentové skvrny, vrásky, žilky
 • Suchá a popraskaná kůže, strie, jizvy
 • Celulitidy, hubnutí, výživa
 • Krvácející dásně, zdravé zuby

ZÍSKEJTE SLEVU 1/3 NA VŠECHNY PRODUKTY JEŠTĚ DNES:

PROČ POUŽÍVAT PRÁVĚ TIANDE ? 

Produkty Tiande jsou tak koncentrované přírodou, že působení některých se projevuje tak rychle, že je znatelné již po prvním použití.

Tak obrovsky účinné jsou díky jedinečnosti kvality surovin, jejich sběru i zpracování.

Také díky obsahu účinných látek, kdy i v profesionální kosmetice je jich 5-10 %, oproti tomu v Tiande 20 %, 30% a více.

A v neposlední řadě je to jejich cenová dostupnost opravdu pro každého.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA:

Všechny produkty pěkně "v kostce" jak se říká. Katalog si můžete prohlížet v telefonu, na tabletu, v čekárně u lékaře nebo ve vlaku. Najdete tu plno informací o produktech, tipy co a jak nejlépe použít třeba na bolavé koleno, jaký tip pleti máte, co se hodí nejlépe pro vaše klouby a mnoho dalších.


Tiande je v překladu "nebeská dokonalost". Spojení starobylých receptur, moudrosti a vědění mistrů starých východních medicín z Tibetu, Altaje a Číny. Principem těchto východních medicín je již po tisíce let léčit, harmonizovat a pečovat o tělo a mysl, o celé naše zdraví a krásu.

K výrobě těchto produktů se využívají pouze ty nejkvalitnější suroviny. Rostliny pěstované v těch nejčistších oblastech panenské Altaje. Pěstované v oblastech posvátných energetických míst, v jednom z nejkrásnějších míst naší planety. Rostliny jsou obrovsky silné, při svém růstu totiž musí zvládnout velké výkyvy teplot. Jsou sbírány přesně podle lunárního kalendáře a pouze certifikovanými sběrači.

Jsou používány vzácné složky rostlinného a živočišného původu, které jsou v západním světě velmi cenné. Určitě znáte třeba medicinální houby, jako je Chaga, Ligzhi, Shiitake nebo Cordyceps, jsou to tzv. dary od Boha, houby dlouhověkosti. Také kořen života Ženšen, Anděliku čínskou, lotos, éterické oleje z jasmínu, rozmarýnu, mandlí, vodní či mořské řasy. Z vzácných živočišných složek je tu hedvábí, kolagen, hadí tuk, žraločí chrupavka, šnečí mucín či ovčí placenta. Najdete tu také minerály a stopové prvky jako křemík, perly, výtažky z vlaštovčího hnízda a jiné.

Složení produktů a koncentrace účinných látek nám zaručují až neskutečnou funkčnost a efektivitu. Dávají nám tím nový rozměr řešení zdravotních problémů, pomáhají nám zbavit se bolestí, znovu dosáhnout harmonie a rovnováhy v těle, posilovat imunitu a nastartovat samoobnovovací procesy v těle 

Vyzkoušejte ji na vlastní kůži

Ve starověkých recepturách je ukrytá moudrost našich předků, předávaná z generace na generaci po tisíce let. Po tisíce let se díky těmto moudrým znalostem léčili lidé, pečovali o svoje tělo i duši. Produkty Tiande jsou tak koncentrované přírodou, že prostě a jednoduše fungují. Působení některých se projevuje tak rychle, že je znatelné již po prvním použití. Spojením starobylých receptur a moderních technologií nám dává nové a neskutečné rozměry pro naše zdraví a krásu. Předávám tyto zkušenosti se skvělými produkty dál a dál, aby jste vy všichni ostatní měli šanci, naději a radost ze zdraví i krásy své i svých blízkých. Vítejte ve světě TIANDE