Můj příběh

Šokovala mě neskutečná funkčnost produktů, které jsme doma a v celé rodině zkusily "na vlastní kůži", stejně tak tomu bylo u kamarádek a dalších, dnes už tisíce mých zákaznic. A tehdy 13 letou dcerou jsme porazily velmi silné migrény. Těmi trpěla i několikrát v měsíci a pro zmírnění bolestí užívala velká množství analgetik. Byla často unavená, bledá, bez života a taktéž sport i škola byly v absolutním propadu. Moje obavy o její budoucnost rostly. 

S Tiande jsme tyto problémy zmírnili natolik, že dnes už dceru migréna potká max dvakrát do roka a vždy to s těmito produkty hravě a bez léků zvládneme. U malé neteře jsme zvládli ekzem na ručkách, švagrová si konečně pomohla s bolestmi kloubů a syn se zbavil nepěkného akné na zádech. A takových příběhů mám pro vás nekonečně mnoho.

Výdělky jsou tu ohromující. Nijak zásadně jsem se tehdy nesnažila. Jen jsem povídala kamarádkám u kávy, jak jsme s dcerou vyřešily migrénu a akné, jak moje kamarádka díky Tiande konečně otěhotněla. Netrvalo dlouho a měla jsem od firmy svoje balíčky zdarma. Řekla jsem o Tiande dalším kamarádkám, protože tohle jsem si rozhodně nemohla nechat pro sebe. Za  chvíli jsem měla pravidelný a plnohodnotný příjem. 

Skoro 15 let jsem pracovala jako realitní makléřka, kdo tuto profesi zná, ví, že tady není nic zadarmo. Je to tvrdý obchod a na malém městě nepřináší ani extra příjem "na vyskakování" a často je člověk z tohoto obchodu unavený a vyčerpaný. Ale já tu práci prostě milovala, ráda se totiž potkávám s lidmi, ráda cestuji, mám ráda kouzlo starých domů. Jenže pravda je, že sice vyděláte pěkné peníze, ale máte úměrně k tomu také obrovský finanční i časový náklad. Jednou za čas také musíte obměnit auto, tiskárnu, vzdělávat se, a to, co jste zdánlivě ušetřili je zase pryč. Navíc práce makléře je velmi časově náročná.

Chcete poznat produkty TianDe?

Měla jsem velké předsudky o tomto druhu podnikání, tedy o síťovém marketingu, o MLM. Nevěřila jsem, že to jde, hlavně, že to může fungovat dlouhodobě. Prostě jsem si myslela, že to je na chvíli a pak to vyšumí a žádná jistota. Takže jsem stálou nabídku mojí dnes už kamarádky Ivanky prostě tak trochu ignorovala.

Co mě absolutně přesvědčilo, proč tady chci být, bylo to, že jsem byla dva týdny na dovolené, dva týdny ! Tam jsem měla úraz a další měsíc jsem byla nucena být doma ! To by mě v mojí profesi a troufnu si říct, že i spoustu jiných podnikatelů, klidně i na rok odrovnalo. Rok bych doháněla skluz chybějícího příjmu. Ale já už v tu dobu měla příjem v rámci tohoto podnikání, v rámci podnikání s Tiande. Tady jsem si teprve uvědomila, co mi toto "jiné" podnikání  nabízí.

Chcete se také stát součástí TianDe?

Po dvou letech jsem si uskutečnila můj obrovský sen. Nikdy, fakt nikdy bych nepomyslela, že se mi toto může splnit. Můj příjem byl díky Tiande docela rychle krásný a pravidelný a já mohla konečně říct svému muži, ať dá výpověď z práce. Tehdy pracoval ve vysoké manažerské pozici v automotive, kdo nevíte, toto jsou jedny z nejtěžších pozic vůbec. Denní absolutní stres ho natolik vyčerpával, že šel zdravotně obrovsky dolů. Dnes je on ten úspěšný realitní makléř, a díky tomuto mému podnikání i on svoji práci může dělat absolutně v klidu, nehoní se a vrátil se mu úsměv.
Díky příjmům z Tiande jsem si mohla koupit nové auto a druhé jsem dostala jako odměnu za svoje úspěchy. Byly jsme s rodinou na několika dovolených. Hlavně si užíváme společný čas, společný čas ve zdraví, kráse a s úsměvem.

Je to krása, že? Chcete to také zažívat?

A takto si svůj život můžete změnit i vy. Ať jste účetní, zdravotní sestra, maminka na mateřské dovolené či důchodkyně, podnikatelka, prostě každá. Pomáhám nejen se zdravím a krásou, ale spoustě žen v mém týmu také s tím najít sama sebe, být nezávislá, zdravá, šťastná a plnit si svoje sny. 

Tady nepotřebuji žádnou kancelář, nemám žádné náklady na nájem. Mohu pracovat odkudkoli a kdykoli chci já, nic mě neomezuje. Nemusím si ze svého zaměstnání brát dovolenou.
Učím se od těch nejlepších a toto učení předávám dál. Mám tým úspěšných žen, kterým jsem pomohla i s jejich podnikáním. Tuto práci zvládne každá z vás.

Chcete do toho jít se mnou?