Kariéra

VŠICHNI MÁME JENOM JEDEN ČAS...

"Všichni máme jenom jeden čas. Jenom 1440 minut denně. V tom je život spravedlivý. Také v tom, že svůj život můžeme utratit, za cokoli chceme. Ale můžeme ho utratit jenom jednou jedinkrát. Stejně jako každou z těch 1440 minut. Všichni nemůžeme stihnout všechno. Musíme vážit, komu nebo čemu následující minutu věnovat."

Já se před pár lety rozhodla, že se budu věnovat právě této práci. Práci, kterou pomáhám jiným, kterou miluji a která mi dává svobodu a komfort. Práci, která mě zcela naplňuje.

Neměnila bych ...

Ještě stále chcete svoje minuty života trávit prací, co vás nenaplňuje? 

DĚLEJTE TO, CO VÁS BAVÍ, mějte víc času pro sebe i pro rodinu, na svoje koníčky, sport nebo na cestování. Na vše, čemu se říká tak hezký život.

Naučila jsem takto podnikat už spoustu žen, maminky na mateřské, učitelky, kadeřnice, zdravotnice, prodavačky, také ženy co podnikaly v jiných oborech, ale honily se den co den, aby poplatily náklady a složenky a jejich práce jim přestala dávat smysl. Všechny tyto ženy jsou teď úspěšné a samostatné.

Buďte také mezi nimi, mezi úspěšnými ženami a věřte, že to jde. VĚŘTE SAMY SOBĚ A JÁ VÁS NAUČÍM ZBYTEK.

"ŽIVOT JE NÁŠ A NIKDO JEJ NEODŽIJE ZA NÁS. ANI ROZHODNUTÍ, KTERÁ BĚHEM NAŠÍ POUTI UČINÍME, ZA NÁS NIKDO NEUDĚLÁ"

Ohlédnu-li se zpět, s jistotou můžu říct, že jsem ráda, že jsem tuhle změnu před léty udělala. Tak krásnou práci jsem nikdy neměla.

A víte co dámy? Dnes už to dávno není o tom, že ťukáte na dveře a nabízíte produkty, že snad běháte na poštu a vyzvedáváte balíčky, poté je nosíte a posíláte dál. Není to o tom, že doma máte zásoby produktů a katalogů ... to už je starověk.

Dnes se vše děje úplně jinak, chytře, rychle, prostě skvěle. Bavím se s ženami co chtějí změnit to, co je trápí. Bavíme se spolu u kávičky, smějeme se, poznáváme. Když se zrovna nemůžeme potkat osobně, vše se děje on line. Vysvětlím jim, co je právě pro ně samotné nejlepší, jak vyřeší to či ono v rámci zdraví či krásy, jak ušetří za drogerii, kosmetiku i lékárničku z domácího rozpočtu. Jak získají pěkné slevy a další benefity.

Podnikám chytře. Stačí mi židle, počítač a telefon. Bez nákladů, odkud chci, kdy chci. Nemusím se prosit o dovolenou. Posouvám svoje hranice a osobnostně rostu. Mám krásný příjem a čas na všechno, co chci.

Kdysi jsem si myslela, že toto je absolutně scifi . Dnes vím, že to možné je a že to zvládne každá z vás, každá, která opravdu chce.

Pracovat z domu 2-3 hodinky denně a vydělat si do tří měsíců klidně i 30 tisíc ? Ano, jde to. Sama jsem si to zkusila, tak vím, o čem mluvím

NAUČÍM VÁS TO. STEJNĚ JAKO SPOUSTU ŽEN Z MÉHO TÝMU. ZAHOĎTE VŠECHNY SVOJE PŘEDSUDKY A POCHYBY, JSEM OBYČEJNÁ ŽENA, STEJNĚ JAKO VY A BYLA JSEM NA TOM SAMÉM ZAČÁTKU, PŘESNĚ JAKO VY. 

Staňte se partnerem Tiande

Nejen, že nakupujete produkty TianDe za výhodných podmínek, ale také doporučujete je ostatním a za tuto prezentaci dostáváte až 54% okamžitého zisku. Vaši potenciální klienti - sousedé, přátelé, kolegové - všichni lidé kolem vás! Koneckonců, podobné výrobky používá denně každý člověk na světe. Vítejte v podnikání v kosmetickém odvětví!

Odměnu zástupce (bonusovou slevu) dostáváte v souladu s Jednotným systémem podpory prodeje - marketingovým plánem. Výše odměn závisí na Strukturním objemu vaší organizace, tj. na obratu všech lidí, kterým pozvání do společnosti jste zprostředkovaly vy osobně.

Je pozoruhodné, že Strukturní objem TianDe není omezen na určitý počet úrovní vašeho týmu, tento objem se vztahuje na všechny generace Partnerů až do nekonečna. Proto čím více zákazníků zapojíte, tím větší příjem vám MLM podnikání s TianDe zajistí. Takové pracovní podmínky může nabídnout jen málokterá ze společností síťového marketingu.

Takový systém finančních odměn podporuje harmonický rozvoj vaší struktury do hloubky a do šířky. Váš mentor má zájem na růstu svých Partnerů. Právě oni podporují "růst" jeho MLM-podnikání.

Zároveň pro začátek vlastního podnikání v korporaci musíte koupit výrobky v hodnotě 100 bodů. Pojďme to vysvětlit: 100 bodů získáte nákupem potřebných kosmetických a hygienických prostředků pro osobní spotřebu.

Chcete se dozvědět víc?