Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

O mně

PROČ ÚSPĚŠNÁ REALITNÍ MAKLÉŘKA TEĎ UŽ PODNIKÁ JINAK ? 


Skoro 15 let jsem pracovala jako realitní makléřka, kdo tuto profesi zná, ví, že tady není nic zadarmo, ví, že je to mnohdy tvrdý obchod, ví, že to na malém městě není ani extra příjem „na vyskakování“ a často je člověk z tohoto obchodu unavený a vyčerpaný. Ale já tu práci prostě milovala, ráda se totiž potkávám s lidmi, mám ráda kouzlo starých domů, moc ráda si představuji, jak by mohl daný dům vypadat. Jenže pravda je, že sice vyděláte pěkné peníze, ale máte úměrně k tomu také obrovský finanční a hlavně časový náklad, jednou za čas také musíte obměnit auto, tiskárnu, školit se, a to, co jste zdánlivě ušetřili je zase pryč. Navíc práce makléře je velmi časově náročná.

  
I já měla velké předsudky o tomto druhu podnikání, tedy o MLM, nevěřila jsem, že to jde, že to může fungovat dlouhodobě. Prostě jsem si myslela, že to je na chvíli a pak to vyšumí a žádná jistota. Takže jsem stálou nabídku mojí dnes už kamarádky Ivanky prostě tak trochu ignorovala. U mě se tu ale potkaly dvě věci.

  

Za prvé neskutečná funkčnost produktů a neskutečně pozitivní reakce mých blízkých i zákaznic, taktéž moje osobní zkušenost, tedy zkušenost, kdy jsme porazily velmi silné migrémy mojí tehdy 13 leté dcery. Dcera trpěla častými a velkými migrénami a pro zmírnění bolestí užívala velké množství analgetik. Moje obavy o její budoucnost rostly.  Díky Tiande jsme tyto migrény zmírnily natolik, že dnes již má tento problém max dvakrát do roka a vždy migrénu zvládneme s našimi produkty. 

   

Za druhé výdělky, které je možné dosáhnout ve velmi krátké době. Nijak zásadně jsem se tehdy nesnažila. Jen jsem povídala kamarádkám u kávy, jak jsme s dcerou vyřešily migrénu a akné, jak jsme  u malé neteře zvládly ekzem na ručkách. Šlo to samo. Netrvalo dlouho a měla jsem od firmy balíčky se zbožím každodenní spotřeby zdarma, řekla jsem o tiande více kamarádkám a za chvíli jsem měla pravidelný příjem … ohromila mě ta pravidelnost peněz. 
Co mě absolutně přesvědčilo, proč tady chci být, bylo to, že jsem byla dva týdny na dovolené, dva týdny ! Tam jsem měla úraz a další měsíc jsem byla doma ! To by mě v mojí profesi a troufnu si říct, že i spoustu jiných podnikatelů, klidně i na rok odrovnalo, rok bych doháněla skluz chybějícího příjmu. Ale já už v tu dobu měla příjem v rámci tohoto podnikání, v rámci podnikání s Tiande. Tady jsem si teprve uvědomila, co mi toto jiné podnikání doslova nabízí.

   
Po dvou letech jsem si uskutečnila můj obrovský sen. Nikdy, fakt nikdy bych nepomyslela, že se mi toto může splnit. Můj příjem byl díky tomuto podnikání docela rychle krásný a pravidelný a já mohla konečně říct svému muži, ať dá výpověď z práce. Tehdy pracoval ve vysoké manažerské pozici v automotive, kdo nevíte, toto jsou jedny z nejtěžších pozic vůbec. Denní absolutní stres ho natolik vyčerpával, že zdravotně šel obrovsky dolů. Dnes je on úspěšný realitní makléř, a díky tomuto mému podnikání i on svoji práci může dělat absolutně v klidu, nehoní se a vrátil se mu úsměv. 
Díky příjmům v rámci tohoto podnikání jsem si mohla koupit nové auto a druhé jsem dostala jako odměnu za svoje úspěchy. Byly jsme s rodinou na několika dovolených, užíváme si společný čas.

   
A takto si svůj život můžete změnit i vy, ať jste účetní, zdravotní sestra, maminka na mateřské či důchodkyně, prostě každá. 
Pomáhám nejen se zdravím a krásou, ale spoustě žen v mém týmu také s tím najít sama sebe, být nezávislá, zdravá, šťastná a plnit si svoje sny. Tady nepotřebuji žádnou kancelář, nemám žádné náklady na nájem apod., mohu pracovat kdykoli a kdykoli chci já, v podstatě mě nic neomezuje. Nemusím si ze svého zaměstnání brát dovolenou.
Učím se od těch nejlepších a toto učení předávám dál.  Mám tým žen, kterým jsem pomohla i s jejich podnikáním. Tuto práci totiž může zvládnout každá z vás….